Sponzoři Bílých Tygrů Liberec

27. dubna 2007 v 15:59 | Jára |  ○ Tipsport Arena Liberec ○

Seznam partnerů

www.ticketpro.cz

Ticketpro a.s.

Prodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce v Praze a celé České republice.
www.pizzacoloseum.cz

Coloseum Liberec s.r.o.

V červnu 2005 byl zahájen provoz v nové Tipsport Aréně v Liberci, kde můžete navštívit dvě naše restaurace - Pizza Coloseum a Campari Bar and Gril. Součástí našich služeb je i kompletní nabídka cateringu pro celý Liberecký kraj.
www.databox.cz

DATABOX s.r.o.

Naše společnost poskytuje informace prostřednictvím Telefonního centra 486 111 111 a internetového portálu Firmy v Libereckém kraji na adrese www.databox.cz. Věnujeme se současně tvorbě a distribuci software DATABANKA Českých firem a CONTACT Professional.
www.toscani.cz

TOSCANI - reklamní a grafické studio

Ucelené služby v oblasti reklamy a reklamní grafiky.
Špičkové grafické zpracování firemních log a všech tiskových materiálů od vizitek až po celé katalogy, výroba www stránek a multimediálních prezentací, reklamní a dárkové předměty, venkovní reklama a zajištení výstav.
www.omnipack.cz

Omnipack s.r.o.

Společnost Omnipack s.r.o. nabízí specifické řešení obalů dle individuálních potřeb zákazníka, kompletní dodávky ucelených obalových systémů, prvotřídní fixace pro ochranu výrobků nejen v mezioperačních transportech a další.

Mediální partneři

www.genus.cz

Genus TV a.s.

Televize pro sever Čech. Regionální zpravodajství, program vysílání, služby (výroba a vysílání reklam, výroba prezentací, pořadů na klíč, pronájem studiové techniky).
Evropa 2
Frekvence 1

Regie radio music spol. s r.o.

Komplexní služby v oblasti rozhlasové reklamy. Zastupuje dvě celoplošná rádia, unikátní hudební síť a dvě regionální rádia.
www.liberecky-den.cz

Liberecký den

Regionální deník obsahující zpravodajství ze světa, republiky, regionu, kraje i z nejbližšího okolí Liberce.
www.krajliberecky.info

Portál www.krajliberecky.info

Regionální obchodní a informační server. Vše o Libereckém kraji: aktuality, firmy, poradny, inzerce a spousta dalších informací.

Dopravní partner

Logo CD

České dráhy a.s.

Přepravní a další služby na železnici, provoz na celostátních i regionálních tratích a údržba, oprava a modernizace infrastruktury.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama